Zdrowe śniadanie w "Gromadce Kubusia Puchatka"

• DRODZY RODZICE!

W Przedszkolu Miejskim im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni trwa akcja charytatywna DAR SERCA na rzecz pacjentów Kliniki Hematologii Pediatrii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy!

ZBIERAMY: słodycze, art. szkolne, środki do codziennej higieny i pielęgnacji ciała (dla dzieci i rodziców), chusteczki nawilżanie, pampersy, czajniki elektryczne, kubki, kawa, herbata, PIASEK KINETYCZNY, KORALIKI DO PRASOWANIA, puzzle, gry planszowe, książki, bielizna, piżamki, skarpetki, ubrania, kocyki, papier ksero, woda mineralna, NUTRIDRINKI.

JEDEN WARUNEK: WSZYSTKO NOWE ❤️❤️❤️

Dziękujemy osobom, które już przyłączyły się do naszej akcji.

• Święto Pluszowego Misia

W piątek 23 listopada 2018 r. obchodziliśmy w przedszkolu Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie dzieci przyniosły z domu swoje ulubione misie i same trochę się do nich upodobniły, zakładając na głowę przygotowane przez panie misiowe opaski. Dzieci poznały historię pluszowego misia, uczestniczyły w zabawach ruchowych, tańczyły z misiami, odgadywały zagadki. Były też konkurencje zręcznościowe dla dzieci, ale też i dla pań. Odbył się także pokaz mody, podczas którego zaprezentowały się misie: sportowiec, śpioch, kucharz, tancerka, ogrodnik i pirat. Na zakończenie uroczystości wszystkie przedszkolaki złożyły swoim misiom życzenia i zaśpiewały "Sto lat".