Partners

Piątek 20.07.2018

Bo przedszkole uczy, bawi nas,

bo w przedszkolu miło płynie czas

Witamy na naszej stronie

Zapraszamy do odwiedzania stron naszego przedszkola. W zakładce https://przedszkolekcynia.edupage.org/album/https://www.facebook.com/przedszkolekcynia znajdą państwo fotoreportaże z życia przedszkola i migawki fotograficzne dotyczące dnia codziennego i niecodziennego poszczególnych grup .

• ZWROT NADPŁAT ZA POBYT DZIECKA  W PRZEDSZKOLU
    12.07.2018

Wniosek o zwrot nadpłat do pobrania tutaj:  ZWROT_NADPLAT_WNIOSEK(1).pdf.

• ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM IM. ZIEMI PAŁUCKIEJ W KCYNI - Obrazek 1

W dniach 28 i 29 sierpnia 2018 roku o godz. 15.30 serdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte na zajęcia adaptacyjne.

• "Za drzwiami przedszkola czekają wakacje, a lato zaczyna słoneczne wariacje" - taki i inne wierszyki recytowały przedszkolaki podczas uroczystości zakończenia roku przedszkolnego, które w dniach 18 - 22 czerwca odbyły się we wszystkich grupach przedszkolnych. Dzieci śpiewały też radośnie piosenki o tematyce wakacyjnej, gdyż po 10 miesiącach pracy nadszedł czas zasłużonego wypoczynku. W uroczystościach uczestniczyli rodzice oraz pani dyrektor Beata Szymczak. Pani dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola. Panie natomiast podziękowały swoim wychowankom za wspólną pracę i zabawę i wręczyły im dyplomy oraz upominki. Szczególny charakter miały uroczystości zakończenia roku przedszkolnego w grupach Krasnale i Biedroneczki. Dzieci z tych grup zakończyły już przygodę z przedszkolem i po wakacjach staną się uczniami pierwszej klasy szkoły podstawowej. Mamy nadzieję, że miło będą wspominać czas spędzony w Przedszkolu Miejskim im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni. Wszystkim dzieciom życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji!

• We wtorek 19 czerwca w przedszkolu czekała na dzieci ogromna niespodzianka. Pani Halkiewicz - Ujazdowska i Fundacja Cane Pro Humano z okazji zakończenia roku szkolnego podarowali wszystkim przedszkolakom piłki.Serdecznie dziękujemy!