Zdrowe śniadanie w "Gromadce Kubusia Puchatka"

 • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego " Stroiki i inne ozdoby świąteczne"

  Kolejna (już szósta) edycja konkursu świątecznego za nami. W tym roku zgłoszone zostały 54 prace.W środę 12 grudnia o godz. 15.30 odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród. Dzień wcześniej w naszym przedszkolu zebrała się komisja konkursowa, aby ocenić wykonane prace. Do komisji powołano: p. Marię Kordyś, p. Ewę Hałas i p. Katarzynę Cybulską. Poziom wykonania ozdób okazał się bardzo wysoki i w związku z tym jury wyłoniło 15 wyróżnień:

  1) Marianna Wiśniewska

  2) Stasiu Kant

  3) Paweł Janicki

  4) Zosia Mantych

  5) Jaś Zmudziński

  6) Filip Kęcik

  7) Wiktor Piechocki

  8) Ignaś Piechocki

  9) Patryk Borowiak

  10) Jaś Jędryczka

  11) Mikołaj Królczyk

  12) Jaś Schmidt

  13) Sergiusz Nowicki

  14) Blanka Nowicka

  15) Klara Szczepańska

  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody za udział w konkursie. Nagrody zostały zakupione dzięki anonimowym sponsorom oraz z budżetu przedszkola. Serdecznie dziękujemy za wsparcie. Rodzicom uczestników dziękujemy za zainteresowanie konkursem i zaangażowanie w wykonanie prac. Koordynator konkursu - p. Magdalena Krzyżanowska - za zgodą rodziców, przekazała wszystkie wykonane ozdoby Radzie Rodziców, która była organizatorem kiermaszu świątecznego w naszej placówce. 

 • Zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Kołdrąbiu

  W grudniu 2018 r. w Przedszkolu Miejskim im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni odbyła się coroczna zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Kołdrąbiu. Podobnie jak w latach poprzednich rodzice i dzieci chętnie przyłączyli się do akcji i zbiórka okazała się owocna. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i w tym szczególnym czasie podarowali wychowankom Domu Dziecka odrobinę radości!