• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

31.01.2024

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z miłością, ciepłem i wszystkim co dobre....Z tej okazji gościliśmy w naszym przedszkolu nasze kochane babcie i kochanych dziadków. Babcie i dziadkowie podziwiali swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Po części artystycznej przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek. To były wyjątkowe uroczystości pełne radości, uśmiechu i zadumy.

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

26.01.2024

Dzieci z Przedszkola Miejskiego im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni  z pomocą rodziców i nauczycieli zaangażowali się wspierając   aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wykonane prace zostaną przekazane na licytacje, które odbędą się w najbliższą niedzielę tj. 28.01.2024 r od godziny 15.00 w Szkole Podstawowej im.prof.Jana Czochralskiego na ul. Wyrzyskiej. Ponadto dzieci z grupy Kubusia Puchatka i grupy Biedroneczek umilą czas swoim występem podczas prowadzonej imprezy.Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w licytacjach.Poniżej przedstawiamy nasze prace.

• Gramy zmysłami

23.01.2024

Grupa Pszczółki zrealizowała kolejne zadanie w ramach innowacji Gramy Zmysłami. Tym razem były to zajęcia ruchowe z torem przeszkód. Dzięki zakupionym w ostatnim czasie pomocom dydaktycznym zajęcia były bardzo atrakcyjne dla dzieci. Jak same stwierdziły: Panie stworzyły w sali plac zabaw🙂

Tekst: Katarzyna Cybulska