Drodzy Rodzice!
W związku z przekazanymi wczoraj(późnym wieczorem) informacji o 2 pozytywnych przypadkach Covid-19 w dwóch grupach (Biedroneczki i Sówki) ponawiam prośbę o samoobserwację swoich dzieci. Rodzice grup,w których stwierdzono wyniki pozytywne zostali natychmiast poinformowani.Dyrektor przedszkola jest w stałym kontakcie z Sanepidem i przekazane wytyczne są na bieżąco realizowane.
Ostatni kontakt z osobami ,które mają pozytywny wynik był 10 dni temu.
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci ponawiam prośbę i rozważenie opcji pozostawienia dzieci w domu.
Nadmieniam,że przedszkole pracuje normalnie i można przysyłać dzieci do placówki. Przedszkole pracuje w pełnym reżimie sanitarnym stosując się do zaleceń GIS.
W celu uzyskania informacji proszę kontaktować się z wychowawcami lub dyrektorem pod numerem 516128832 lub Messenger .Pozdrawiam .Dyrektor Beata Szymczak