• Drodzy Rodzice!

23.06.2022

Informuję,że w związku ciągłym wzrostem cen artykułów spożywczych z jednoczesnym zachowaniem różnorodności przygotowywanych posiłków, jak również przestrzeganiem zasad wynikających z przestrzeganiem zasad wynikających z przepisów prawa w tym zakresie, determinuje konieczność podniesienia stawki za dzień wyżywienia.

W porozumieniu z organem prowadzącym od 1 września 2022 r. stawkę dzienną za wyżywienie ustalam na 12 zł

Beata Szymczak

• Podpisywanie umów.

Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjętych!

Informuję, że w dniach od 27.06.2022 do 07.07.2022 odbędzie się podpisywanie umów dotyczących usług między przedszkolem,a rodzicami.

Podpisywanie umów w sekretariacie przedszkola.

Brak podpisanej umowy będzie skutkowało rezygnacją z usług przedszkola.

• Dzień Rodziny w Gromadce Kubusia Puchatka

Rodzina- tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy...

Tymi słowami zostali przywitani goście-  Mama i Tata. W naszym przedszkolu obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt jakim było Święto Rodziny. Dla każdego z Nas Mama i Tata, to najpiękniejsze słowa świata. Święto Rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń, bliskości.. Gromadka Kubusia Puchatka w montażu słowno-muzycznym zaprezentowała wierszyki oraz piosenki dla swoich najbliższych.  Wzruszającym momentem okazał się taniec dla Rodziców. Szczere uczucia dzieci znalazły swój wyraz nie tylko w występach, ale i w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach zaniesionych do swoich domów.. Były również konkursy i zabawy w przedszkolnym ogrodzie. Niespodzianką za przepiękny występ dzieci zostały nagrodzone kolorowymi proszkami holi. Składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie poczęstunku, za pyszne lody, miłą i przyjazną atmosferę.